До уваги водіїв!  Зверніть особливу увагу на правила руху під час погіршення погодних умов

14488845310_autozoom_300x200Сильні дощі, сніг, ожеледиця, тумани  значно ускладнюють рух автомобілів та інколи стають супутніми причинами дорожньо-транспортних пригод.

Не забувайте, що керування транспортними засобами в складних погодних умовах вимагає уважності, зосередженості та обережності.

Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Під час різкого погіршення погодних умов, по можливості, утримайтеся від поїздок на власному транспорті, особливо на далекі відстані. Якщо ж все ж таки виїхати вкрай необхідно, будьте особливо уважними та обережними за кермом.

Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Херсонській області нагадує: щоб не потрапити у скрутну ситуацію на дорозі, необхідно перевірити технічний стан свого транспортного засобу, бажано залити повний бак пального, повністю зарядити акумулятор мобільного телефону, мати термос з гарячим напоєм. Не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів, уважно стежте за прогнозами синоптиків.

 

Відділ безпеки дорожнього  руху  УПД  ГУНП  в Херсонській області