До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців! Затверджено нові форми реєстраційних карток

Konsultatsii-i-sostavlenie-dokumentov-priem-ofic

Міністерством юстиції України прийнято наказ від 02 листопада 2015 року № 2140/5 “Про затвердження форм реєстраційних карток”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04 листопада 2015 року за № 1357/27802, який набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування (21 листопада 2015 року).

Цим наказом затверджено нові удосконалені та спрощені форми реєстраційних карток, відповідно до яких надається можливість:

ставити відмітку, що засновник є кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи. У такому випадку не заповнюється окрема сторінка для внесення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (форми 1, 2, 4, 9);

друкувати реєстраційну картку з одного або двох боків аркуша;

не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності відомостей для їх заповнення (форма 1, 2, 7, 9);

не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності змін до відомостей (форма 3, 4, 11).

Отже, обов’язково заповнюється та подається перша сторінка відповідної реєстраційної картки із зазначенням кількості усього поданих сторінок та інші заповнені сторінки. Не заповнені сторінки не подаються, як це вимагалось раніше.

Нові форми реєстраційних карток розміщені на веб-сайті Департаменту державної реєстрації (http://ddr.minjust.gov.ua/ua) за посиланням Головна/Форми реєстраційних заяв/Сфера державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців/Форми реєстраційних карток.

                                         

За додатковою інформацією можна звертатись безпосередньо до відділу  державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації громадських формувань Новокаховського міського управління юстиції Херсонської області за адресою: м. Нова Каховка , пр. Дніпровський, буд.23  (каб.109) або за телефоном 45146.Konsultatsii-i-sostavlenie-dokumentov-priem-ofic