До уваги абонентів міського водоканалу!

Згідно розпорядження міського голови за №92-р від 16.03.2020р. встановлено повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території із мережі міського водопроводу з 1 квітня по 1 жовтня 2020 року.

Керівникам комунальних підприємств, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів посилити контроль за раціональним використанням води для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території.

КП «Міський водоканал» попереджає, що використання питної води для поливу присадибних ділянок та прибудинкової території без лічильників води до початку поливного сезону заборонено.  Мешканцям приватного сектору необхідно встановити прилади обліку води до початку поливного сезону.

До уваги голів правління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

До 1.04.2020р. необхідно обов’язково звернутись до абонентського відділу КП «Міський водоканал» для укладання договорів на водопостачання для поливу прибудинкової території.

До уваги мешканців багатоповерхових будинків

Звертаємо увагу абонентів, які користуються прибудинковою територією багатоквартирних будинків для поливу особистих городів, що до складу діючого тарифу на утримання будинку та прибудинкової території  не включено затрати на полив городів для особистого користування мешканців будинку. У даному випадку питна вода використовується безобліково та безоплатно. Згідно ст.16 Закону України про благоустрій населених пунктів «На об’єктах благоустрою забороняється: … 2) самовільно влаштовувати городи,  створювати,  пошкоджувати або знищувати газони,  самовільно висаджувати та знищувати дерева, кущі тощо». На громадян, які самовільно влаштують городи біля багатоквартирних будинків будуть складатися протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 (від 340 грн. до 1340 грн.)

КП «Міський водоканал» наполегливо рекомендує жителям міста встановлювати прилади обліку і сплачувати лише за фактично спожиту холодну воду. Як на додатковий вид водокористування пільги на полив не розповсюджуються. У разі зміни благоустрою у присадибній ділянці (кількості мешканців, розміру поливної площі, площі теплиць  тощо) споживачі зобов’язані у місячний термін з’явитися до водоканалу для звірки та перерахунку кількості спожитої води.

Шановні абоненти!

У зв’язку з введенням карантину, для запобігання поширення вірусних інфекцій абонентський відділ КП «Міський водоканал» буде працювати з обмеженим доступом, звірка розрахунків буде проводитись через виклик оператора за допомогою дзвоника, кнопка від якого розташована біля входу в абонентський відділ. Очікуйте своєї черги на вулиці, до вас вийде оператор, проведе звірку або інші дії. Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Довідки можна отримати за телефонами:

7-18-87, 0660993915, 0950337445

інформація про стан розрахунків у особистому кабінеті на сайті:

nk-komun.ua (кабінет споживача)

Адміністрація КП «Міський водоканал»