До уваги абонентів-пільговиків ПАТ «Укртелеком»

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє, що пільги з абонентної плати за користування телефоном починаючи з 1 січня 2020 року надаються у грошовій готівковій формі на підставі рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 29 листопада 2019 року №443.

Тобто, управління спрямовує суму пільг за послуги зв’язку не на ПАТ «Укртелеком», а на карткові рахунки пільговиків у банках  або на поштові відділення  за місцем реєстрації пільговиків. Тому пільговики повинні сплачувати вартість наданих послуг зв’язку в повному обсязі та не накопичувати борги. Отримавши рахунок від ПАТ «Укртелекому», пільговик повинен до цієї суми додати суму пільги та сплатити.

Станом на 1.06.2020р. розмір пільги з абонентної плати складає для окремої телефонної лінії 36,90 грн. або 73,81 грн. та для спареної лінії 29,52 грн. або 59,05 грн. в залежності від відсотка пільги.

В разі відмови від послуг зв’язку необхідно своєчасно повідомити управління за телефоном 4-54-60 (каб.16) для уникнення неправомірного отримання пільг.