До уваги голів ОСББ та ЖБК!

До 20 вересня надайте до УПСЗН акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з жовтня 2021 р. розпочнеться призначення житлових субсидій на опалювальний сезон. Відповідно до вимог п.8 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848, якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання) і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку розміру житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акта обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Для забезпечення своєчасного призначення житлової субсидії на опалювальний сезон 2021-2022рр. малозабезпеченим мешканцям Новокаховської міської територіальної громади просимо в термін до 20 вересня 2021р. надати до УПСЗН акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення (вул.Історична, 18, м.Нова Каховка), тел.(05549) 5-48-55, 095-674-64-47.

Управління праці та соціального захисту населення