До уваги голів ОСББ, ЖБК, ФОП та городян: штормове попередження!

За інформацією Херсонського обласного центру гідрометеорології з 12 лютого передбачається погіршення погодних умов у зв’язку із переміщенням південного циклону: вночі та вранці дощ зі снігом, вдень – мокрий сніг та ожеледиця.

Очікуються пориви західного вітру силою до 20 м/с та значне зниження температури повітря до 10-15° морозу впродовж наступних днів до 18 лютого. Такі погодні умови відповідають 1 рівню небезпечності та можуть призвести до ускладнення пересування мешканців міста та руху автотранспорту на вулицях та внутрішньоквартальних проїздах у житловій забудові.

Зважаючи на появу можливих складнощів та порушень комфортних умов проживання громадян нагадуємо відповідальним особам про обов’язкове додержання вимог «Правил благоустрою території міста Нова Каховка». Пункт 5.1 вказаних Правил передбачає наступний комплекс робіт, спрямований на наведення чистоти та порядку: проведення снігоочищення, сколювання льоду та посипання піском територій утримання. Ці заходи можливо виконати при достатній наявності запасів піску для посипання доріжок на прибудинкових територіях ОСББ, ЖБК та прилеглих до нежитлових будівель тротуарів та місць проходження громадян.

Належне виконання Правил залежить не тільки від сумління всіх відповідальних осіб, призначених для створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян, а й усіх мешканців міста.

Відділ комунального господарства