До уваги громадян Новокаховської та Таврійської МТГ!

Шановні громадяни – власники та користувачі земельних ділянок, земельних часток (паїв), власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, Новокаховська ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що граничний термін сплати плати за землю за 2021 рік та податку на нерухоме майно за 2020 рік сплинув 29 серпня 2021 року.

При цьому, більше 6 тисяч громадян з певних причин своєчасно не сплатили податкові зобов’язання з зазначених платежів на суму більше 5 мільйонів гривень, що призвело до значних втрат бюджетів Новокаховської та Таврійської територіальних громад.

Звертаємося до громадян з проханням терміново сплатити податкові зобов’язання по майновим податкам. Сплату податкових зобов’язань з земельного податку, орендної плати за земельні ділянки, податку на нерухоме майно, які визначені податковим повідомленням-рішенням Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, можна здійснити через установи банків, поштові відділення та Електронний кабінет платника.

У разі виникнення питань про уточнення сум нарахованого земельного податку, орендної плати за земельні ділянки та по податку на нерухоме майно, вам необхідно звернутись до Новокаховської ДПІ (м.Нова Каховка, вул.Горького, 11а, каб. 12) або за телефонами: (05549) 4-52-88, 4-52-02.