До уваги громадян пільгових категорій

Мінсоцполітики скасував обмеження, яке не дозволяло громадянам пільгових категорій подавати заяви на готівкову форму отримання пільг після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). У постанові Кабинету Міністрів України від 17 квітня 2019р. №373 зазначено: «У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви».

Пільговики, яким надається пільга у грошовій готівковій формі (на банківський рахунок або на поштове відділення), зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги у повному обсязі. Слід пам’ятати про недопущення накопичення боргів по оплаті за комунальні послуги. Такі боржники за даними підприємств-надавачів комунальних послуг знов будуть автоматично переведені на безготівкову форму отримання пільг.

Всіх пільговиків, бажаючих отримувати пільги у готівковій формі, запрошуємо до управління праці та соціального захисту, каб. №16. При собі мати документи, та при бажанні отримувати пільгу на банківський рахунок – «заяву про виплату пенсії або грошової допомоги» від банку.

За більш детальною інформацією необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту (вул.Історична, 18, каб.№16), тел.: 4-54-60.