До уваги керівників підприємств, установ, закладів усіх форм власності, голів ОСББ, ЖБК, гаражних та садово-городніх кооперативів, ФОП, мешканців Нової Каховки!

Відділ комунального господарства нагадує про необхідність проведення своєчасного покосу трави та видалення карантинних рослин на власних, прибудинкових та прилеглих територіях, які підлягають утриманню відповідно до «Правил благоустрою території міста Нова Каховка».

Дані вимоги є обов’язковими для утримання міських територій в належному стані з метою запобігання виникненню пожежонебезпечних ситуацій та попередження проявів алергічних захворювань громадян.

Звертаємо увагу на необхідність своєчасного догляду та поливання газонів, квітників, зелених насаджень, задля підтримання комфортного рівня проживання мешканців міста.

Просимо пам’ятати про відповідальність юридичних осіб за порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, невиконання яких, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст.152), призведе до можливості накладення штрафу на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

До речі, комунальні підприємства міста «НК Екосервіс» (тел. 4-55-80) та «Новокаховське ЖЕУ» (тел. 4-54-91) надають платні послуги з покосу трави в місцях загального користування (прибудинкові території). Пропонуємо скористатись даною можливістю для професійного виконання робіт.