До уваги населення та суб’єктів господарювання Новокаховської МТГ

15 вересня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров’я, на якій було розглянуто питання надходження скарг населення про використання феєрверків та салютів при проведенні днів народження, весіль та іншого в закладах ресторанного бізнесу. Скарги населення зрозумілі, бо нашому мешканцю гучно втілювати в життя свої бажання то є в крові.

Поважаючи всіх, виконавчий комітет Новокаховської міської ради звертається до суб’єктів господарювання та мешканців міста, які мають змогу проводити свої свята на широку ногу, схаменіться. Почніть вже поважати не тільки себе, але і інших. Серед громадян міста є дітлахи та літні люди, яким щовихідні слухати розкати салютів на честь святкувальників не дуже приємно. Нагадуємо про чинність рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 23.09.2014 №328 «Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів на території міської ради», яким, через складну суспільно-політичну ситуацію в державі, заборонено використання салютів, феєрверків та інших на території Новокаховської міської територіальної громади.

Окремо нагадуємо всім керівникам ресторанів, барів та кафе, які розташовано на території Новокаховської громади, що дотримання законодавства та повага до містян – це є запорука благополучної роботи та позитивне відношення міської влади до вас.

Відділ економічного розвитку та торгівлі