До уваги новокаховчан: потрібна допомога теплими речами

При настанні холодів кожна людина потребує тепла й затишку. Настав час одягати теплі речі, але не кожен у змозі забезпечити себе чи свою сім’ю новими речами. За допомогою щодо б/у речей та одягу на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади можна звернутися до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міськради у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

При відділенні функціонує банк б/у одягу та взуття. Отримують допомогу ті, хто не має можливості у придбанні нового, особи, які не мають постійного місця проживання, малозабезпечені та багатодітні сім’ї.

У кожного в шафі є речі в придатному стані, які лише перекладаються з місця на місце. Проте комусь вони можуть стати у нагоді, великою підтримкою для сімейного бюджету. Звертаємося до мешканців міста з проханням не викидати такі речі, а приносити до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: Нова Каховка, вул.Історична, 52. Зв’язатися з нами можна за телефоном 4-21-16.

Особлива потреба на сьогодні у чоловічому одязі та взутті. Не залишайтесь байдужими до чужої біди та в міру своїх можливостей допоможіть теплими речами, які можуть врятувати іншу людину в холодну пору року.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)