До уваги новокаховчан: про податкову знижку можна дізнатися за телефоном

Фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують роз’яснювальну роботу з питань декларування доходів у частині реалізації права громадян на податкову знижку.

Податкова знижка для громадян, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

Про перелік витрат, за якими особа має право на отримання податкової знижки, граничні строки подання декларації та копії яких саме документів необхідно надати для її отримання – на ці та інші питання можна отримати відповіді без відвідування податкової інспекції. Фахівці відомства можуть надати кваліфіковані консультації в телефонному режимі. Тож, у разі виникнення питань щодо реалізації права на податкову знижку, громадяни можуть звернутися за номерами телефонів: (05549) 4-52-88 або 4-52-02.

Нагадуємо, що скористатись податковою знижкою можна лише до кінця року – на наступні роки таке право не переноситься. Останній день подання декларації для отримання податкової знижки за 2020 рік – 31 грудня 2021 року включно.