До уваги ОСББ: субсидії на опалювальний сезон

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з жовтня розпочнеться призначення житлових субсидій на опалювальний сезон.

Відповідно до вимог п.8 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. №848, якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання) і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку розміру житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акту обстеження стану зовнішньо– і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Для забезпечення своєчасного призначення житлової субсидії на опалювальний сезон 2021-2022 рр. малозабезпеченим мешканцям Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади просимо ОСББ терміново надати до УПСЗН акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їхньої відповідності вимогам нормативно-правових актів.

За відсутності актів обстеження електромереж, мешканцям таких будинків не буде призначено субсидію на опалення житла побутовими електроприладами.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення (Нова Каховка, вул.Історична, 18), тел.: (05549) 5-48-55, 095-674-64-47.