До уваги отримувачів державних допомог та житлових субсидій!

30 квітня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021р. №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни у Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.

Відтепер при призначенні всіх видів державних допомог та житлових субсидій до середньомісячного сукупного доходу враховуються доходи від розміщення депозитів та дивідендів від цінних паперів.

За наявності депозитних рахунків та цінних паперів, обов’язково вказуйте в Декларації доходи від розміщення депозитів та дивідендів. Розмір отриманих доходів необхідно підтвердити довідкою з банківської установи або емітента цінних паперів. Період отриманих доходів в довідці повинен співпадати з періодом, за який враховуються доходи при розрахунку житлових субсидій та інших державних допомог.

Звертаємо увагу, що Міністерством фінансів України постійно здійснюється верифікація (перевірка) та моніторинг державних виплат.

Перевірці підлягають пенсії, допомоги, пільги, субсидії, соціальні стипендії, інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Шановні громадяни! Закликаємо вас буди свідомими та відповідальними. Якщо ви звертаєтесь за отриманням державних коштів, вказуйте в Декларації тільки достовірну, в повному обсязі інформацію про доходи та майновий стан. Не забувайте, що надана вами інформація рано чи пізно буде обов’язково перевірена. Повернення незаконно отриманих державних коштів (в т.ч. примусове!) завжди є дуже неприємним та болісним зобов’язанням!

У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій та державних допомог звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за тел.: (05549) 5-48-55, 095-674-64-47.

Управління праці та соціального захисту населення