До уваги отримувачів пільг!

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі», управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міськради інформує усіх пільговиків, яким надається пільга у грошовій формі, про обов’язкову щомісячну сплату вартості фактично спожитих послуг.

У разі отримання від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації – на 1 жовтня та 1 травня) заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 340 грн., у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Тобто, всі боржники, які отримували пільги за житлово-комунальні послуги готівкою через банк або пошту, будуть переведені на безготівкову форму отримання пільг.

Тож радимо усім пільговикам не накопичувати борги та своєчасно сплачувати вартість фактично спожитих послуг.