До уваги отримувачів всіх видів державних допомог!

29 березня 2021р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

Згідно цієї постанови, до 1 вересня 2021р. Пенсійний фонд України проведе конкурс з відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку грошової допомоги здійснюватиме АТ «Укрпошта».

Важливо! За місцем фактичного проживання (кошти доставляються додому) зможуть отримувати грошову допомогу тільки:

– особи з інвалідністю І групи;

– особи, які досягли 80-річного віку;

– особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;

– особи, які одержують державні соціальні допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

Особи з вищезазначених категорій будуть отримувати грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через самостійно обраний банк (з числа уповноважених).

Інші категорії громадян, які на сьогодні отримують виплати через АТ «Укрпошта», до 1 вересня 2021р. повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати державних допомог.

Якщо до 1 вересня одержувач не вибере для себе уповноважений банк, то рахунок йому (крім осіб з окремих категорій, зазначених вище) буде відкритий в уповноваженому банку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

За додатковою інформацією з питання призначення та виплати державних допомог звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за тел.(05549) 5-48-55, 095-674-64-47.