До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг!

З 1 грудня 2020 року ТОВ «Херсонрегіонгаз» не має можливості здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам Херсонської області.

У разі відсутності станом на 1.12.2020р. побутового споживача в Реєстрі споживачів будь-якого постачальника на інформаційній платформі Оператора ГТС побутові споживачі ТОВ «Херсонрегіонгаз», які до 1.12.2020 не зробили вибору іншого постачальника, автоматично стають споживачами ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» як постачальника газу «останньої надії».

Максимальна тривалість постачання природного газу постачальником «останньої надії» не може перевищувати шістдесят днів та в будь-якому випадку не має тривати довше ніж до кінця календарного місяця, наступного за тим місяцем, у якому почалося фактичне постачання природного газу споживачеві постачальником «останньої надії».

Отже, протягом цього строку, починаючи з 1.12.2020, побутові споживачі Херсонської області (окрім тих, хто до 1.12.2020 обрав іншого постачальника) будуть споживачами природного газу, який буде поставляти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та, відповідно отримувати від цього підприємства рахунки на оплату за спожитий газ. За цей час побутовим споживачам необхідно буде обрати нового постачальника.

Перелік постачальників, які мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу оприлюднено на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг за посиланням: www.nerc.gov.ua.

У зв’язку з цим, отримувачам житлових субсидій та пільг необхідно з 1.12.2020р. по 29.01.2021р. терміново обрати постачальника газу, заключити з ним договір на послугу газопостачання та надати до управління соціального захисту населення (м.Нова Каховка, вул.Історична, 18) підтверджуючі документи з необхідними реквізитами (назва постачальника, код ЄДРПОУ, копія договору, № особового рахунку в підприємстві-постачальника газу).

Нагадуємо, що Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848, передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну виконавця комунальних послуг.

З метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій звертаємося з проханням до отримувачів житлових субсидій та пільговиків в найкоротші терміни повідомляти орган соціального захисту населення про зміну постачальника природного газу для побутових потреб.

Управління праці та соціального захисту населення