До уваги пільговиків: про зміну постачальника природного газу

У зв’язку із значною заборгованістю побутових споживачів області за поставлений газ, ТОВ «Херсонрегіонгаз» з 1.12.2020 року не має можливості здійснювати постачання газу побутовим споживачам Херсонської області. Як наслідок, всі споживачі природного газу мають право на самостійний вибір нового постачальника незалежно від місця знаходження даного постачальника на території України.

Споживачі природного газу, які до 1.12.2020 року не зробили вибору іншого постачальника, автоматично стають споживачами ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», як постачальника газу «останньої надії». Максимальна тривалість постачання природного газу постачальником «останньої надії» не може перевищувати 60-ти днів (грудень-січень).

Тож пільговики, які укладуть договір на постачання газу з новим постачальником (у тому числі й з Нафтогазом), повинні надати до управління праці та соціального захисту (каб. №16) копію договору та, якщо пільговик не є власником особового рахунку, додати заяву від імені пільговика із зазначенням місця проживання та контактний телефон. В заяві необхідно вказати місяць, з якого було змінено постачальника та висловити прохання врахувати зміни в реєстрі пільговиків.

За більш детальною інформацією пільговики можуть звернутися за телефоном (05549) 4-54-60.