До уваги пільговиків!

На пільговиків, які використовують для обігріву приміщень побутові електричні обігрівачі, чекають зміни в розрахунках пільг на опалення.

Внесено зміни до постанови КМУ від 17 квітня 2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

В опалювальному сезоні з 16 жовтня 2021 року до 15 квітня 2022 року, у разі відсутності газового індивідуального опалення, на пільговиків, які використовують для обігріву приміщень побутові електричні обігрівачі, чекають зміни в розрахунках пільг на опалення. Вони здійснюються за умови відключення від центрального опалення на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства (складений державним соціальним інспектором УПСЗН) та акту обстеження стану зовнішньо– і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів (надаються організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж).

Просимо всіх пільговиків, хто не отримує субсидію, звертатися до управління з будь-яким документом та його копією про загальну площу житла. При собі мати документ, що посвідчує особу.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту (м.Нова Каховка, вул.Історична, 18, каб.№16) та за тел.: (05549 )4-54-60, 066-347-96-37.

Прохання при відвідуванні управління дотримуватися карантинних обмежень (наявність захисної маски обов’язкова).

Управління праці та соціального захисту