До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що для отримання послуг з психологічної реабілітації учасниками антитерористичної операції, особами, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, постраждалими учасниками Революції Гідності потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати наступні документи:

– заяву, складену в довільній формі;

– копію та оригінал посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

– копію та оригінал документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

– копію та оригінал паспорта громадянина України.

Постраждалі учасники Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності та копію паспорта громадянина України.

Також повідомляємо, що виплата грошової компенсації вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016р. №528 зі змінами.

Наказом по управлінню від 26 січня 2021 року до переліку реабілітаційних установ, які можуть надавати послуги з психологічної реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС, включено ТОВ «Санаторій «Токарі», який розташований за адресою: вул.Санаторна, 96, с.Токарі, м.Лебедин, Сумська обл. З умовами проживання та харчування, переліком послуг з психологічної реабілітації вищевказаної реабілітаційної установи можна ознайомитись безпосередньо в управлінні.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення (Нова Каховка, вул.Історична, 18, каб. 20), тел. (05549) 4-33-48.