До уваги споживачів електроенергії, які мають тимчасове право на отримання універсальної послуги

АТ «Херсонобленерго» інформує, що до 31 грудня 2020 року згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) універсальні послуги надаються бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

З 1 січня 2021 року право на отримання універсальної послуги матимуть виключно побутові споживачі та малі непобутові споживачі з потужністю електроустановки до 50 кВт.

Всі інші споживачі повинні обрати електропостачальника за вільними цінами, у тому числі таким електропостачальником може бути електропостачальник, який забезпечував універсальну послугу, і укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу.

Споживач має право на вибір комерційної пропозиції. Враховуючи що АТ «Херсонобленерго» безпосередньо надає послуги з розподілу та має великий досвід роботи в сфері електроенергетики, пропонуємо вам, при виборі комерційної пропозиції, оплату за послуги з розподілу здійснювати оператору системи розподілу .

При цьому, у разі необрання споживачем завчасно (до 31 грудня 2020 року) електропостачальника, постачання електричної енергії на об’єкти буде здійснюватися постачальником «останньої надії» протягом періоду, що не перевищує 90 днів, починаючи з 1.01.2021р.

Адміністрація АТ «Херсонобленерго»