До уваги учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб Новокаховської ОТГ!

З метою забезпечення реалізації заходів з будівництва в Херсонській області житла для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО/ООС та інших пільгових категорій громадян розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 5.02.2020 №109 створено робочу групу, яка забезпечуватиме врегулювання питань, пов’язаних з будівництвом в області житла.

Для забезпечення участі у державних та обласних програмах придбання житла внутрішньо переміщені особи, учасники АТО/ООС, інші пільгові категорії громадян мають перебувати на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, що регламентовано постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984р. №470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР».

Пунктом 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР визначені категорії громадян, які визнаються такими, що потребують поліпшення житлових умов. Зокрема такими є внутрішньо переміщені особи з числа учасників бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та особи з інвалідністю внаслідок війни, визначені в пунктах 10-14 частини другої статті 7, та члени їх сімей, а також члени сімей загиблих, визначені абзацами четвертим-восьмим, чотирнадцятим, шістнадцятим-двадцять другим пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Для взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, звертайтеся до відділу земельних відносин та комунальної власності Новокаховської міської ради (м.Нова Каховка, пр. Дніпровський 23, каб.109) або за телефоном (05549) 9-00-26

Управління з питань праці та соціального захисту населення