До уваги випускників Новокаховської міської територіальної громади!

У 2021 році у Новій Каховці проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання очікується 10 квітня.

Заплановане тестування з української мови, української мови і літератури, математики, географії, історії України, біології, хімії, фізики та англійської мови відбудеться на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови та ЗОШ І-ІІІ ступенів №10. Бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні виявили 466 новокаховських випускників.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник/учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Тобто у 2021 році можна буде не тільки ознайомитись з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, а й перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс). Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, будуть оприлюднені на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструвалися для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

– ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;

– виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

– дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

– отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

– психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

– навчитися ефективно розподіляти час;

– оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Відділ освіти