До уваги жителів Новокаховської МТГ: строк подання і реєстрації проектів для участі в Громадському бюджеті продовжено

До 10 травня включно ще можна подати заявку для участі у Громадському бюджеті.

Нагадаймо: будь-який мешканець громади може запропонувати проект, виконання якого буде корисним для всієї громади. Мова йде про загальнодоступні місця. Проекти щодо капітальних ремонтів або фасадних робіт в бюджетних установах не розглядаються.

29 квітня відбулося перше засідання експертної ради, де модератори Громадського бюджету розповіли про  особливості користування електронною платформою, умови розгляду вже поданих проектів (на момент зустрічі їх було 13) і зауважили, що подані пропозиції після розгляду і затвердження будуть реалізовані у 2022році. На їхню реалізацію передбачено 1млн.грн.

Наступне засідання експертної ради відбудеться 17 травня. Планується, що на ньому більш детальніше розглядатимуть конкретні проекти.

Якщо ви маєте ідею, яка буде корисною громаді міста, сформулюйте її у вигляді проекту і подайте на розгляд експертів. Можливо, таким чином ви зробите загальну корисну справу для жителів міста і всієї Новокаховської ОТГ. Більш детальніше про умови реєстрації можна дізнатися вбивши у пошукову систему «Громадський бюджет».

Не зволікайте! Термін реєстрації проектів продовжено.