До уваги жителів Нової Каховки, Дніпрянського та Райського старостинських округів Новокаховської МТГ

Шановні мешканці Нової Каховки, Дніпрян, .Корсунки, Нових Лагерів, Піщаного, Райського, Тополівки, Обривки та Маслівки, комунальне підприємство «НК Екосервіс» звертає вашу увагу на необхідність своєчасного розрахунку за фактично отримані послуги з вивозу твердих побутових відходів та недопущення в подальшому нарощення заборгованості.

Поводження з побутовими відходами в Україні здійснюється відповідно до державних норм і стандартів. Ці правила закріплені у законах України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Механізм надання громадянам послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах визначено Правилами надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року №1070 (зі змінами).

Оскільки КП «НК Екосервіс» визначено виконавцем послуги з поводження з побутовими відходами на території міста Нова Каховка, Дніпрянського та Райського старостинських округів, то ним й надаються послуги всім, без виключення мешканцям населених пунктів. Таким чином, незалежно від того, в якому обсязі мешканець утворює побутові відходи, йому нараховується плата за такі послуги, виходячи з державних норм. Нарахування здійснюється відповідно до наявних даних у КП «НК Екосервіс» щодо кількості мешканців у квартирі або у приватному будинку.

Нагадуємо вам тарифи щодо яких здійснюється нарахування за послуги з вивозу ТПВ.

Нова Каховка

Тип житлового приміщення Норма ТПВ (куб.м) на рік Вартість 1 куб.м (грн.) Тариф на 1 мешканця на місяць (грн.)
Багатоквартирні будинки 1,545 154,33 19,87
Приватний сектор з присадибною ділянкою 1,675 154,33 21,54

Дніпрянський та Райський старостинські округи

Тип житлового приміщення Норма ТПВ (куб.м) на рік Вартість 1 куб.м (грн.) Тариф на 1 мешканця на місяць (грн.)
Багатоквартирні будинки 1,545 136,64 17,59
Приватний сектор з присадибною ділянкою, з газовим опаленням 1,675 136,64 19,07
Приватний сектор з присадибною ділянкою, без газового опалення 1,715 136,64 19,53

Відтепер, при виникненні певної заборгованості, надавач послуги – комунальне підприємство – буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку, з усіма відповідними для боржника наслідками. Звертаємо увагу, що боржнику, перш ніж оскаржити заборгованість, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює утворення відходів, і що ціла низка Законів України щодо відходів стосується всіх громадян України, крім нього.

Стан розрахунків по кожному абоненту можна перевірити в Кабінеті споживача на сайті комунального підприємства за посиланням http://nkekoservis.ks.ua/ або за телефоном: (05549) 4-25-27, працівники всіх вислухають та нададуть кваліфіковану консультацію. Звертаємо увагу, що вирішення питання заборгованості включає також можливість реструктуризації боргу або перерахунку вже нарахованої заборгованості у разі, якщо споживач доведе безпідставність нарахування.

Місцезнаходження КП «НК Екосервіс»: 74900, Херсонська обл.,м.Нова Каховка, вул.Дружби, 43, тел. (05549) 4-55-80, 4-54-95

Шановні мешканці! Переконливо просимо вас погасити існуючу заборгованість за послуги з поводження з побутовими відходами та в подальшому вчасно і в повному обсязі сплачувати за вивіз сміття. Щомісячні суми сплати дозволять ефективно працювати підприємству та допоможуть виконавцю послуг зробити чистішими та привабливішими наші населені пункти.

З повагою, КП «НК Екосервіс»