До Великодня новокаховські рятувальники вирішили перевірити церкви

Наближається велике християнське свято – Великдень. В цей день відбуваються святкові служби та посвячення пасхальних страв, тож у церквах та храмах знаходиться чимало людей. А в  релігійних установах, як відомо,  широко використовується відкритий вогонь, свічки і лампади.

Саме тому новокаховські рятувальники вже почали проводити заходи з перевірки культових закладів щодо дотримання  в них  правил пожежної безпеки. Вчора, 26 березня,  під час візиту до Парафії на честь Святого Андрія Первозванного Новокаховської Єпархії Української Православної Церкви м. Нова Каховка співробітники Новокаховського МВ ГУ ДСНС України поспілкувались зі священнослужителями про причини виникнення пожеж та їх ліквідацію на початкових стадіях. Нагадали  їм правила користування вогнегасниками, для того, щоб убезпечити мешканців міста та служителів церкви від виникнення непередбачуваних  ситуацій під час святкування Великодня.

Шановні громадяни! Будьте обережними при використанні відкритого вогню на Великдень, дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки, – закликають вогнеборці.