До відома обурених покупців тютюнових виробів

 сигареты Останнім часом на адресу виконавчого комітету надходять телефонні дзвінки від обурених курців, у яких складається враження, що їх обдурюють продавці тютюнових виробів, підвищуючи ціни.
Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 28.12.2014 року №71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” з 01.01.2015 року запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) в розмірі 5%.
Відповідно до п.п.14.1.106 п.14. ст.14 Кодексу продаж суб’єктами господарювання підакцизних товарів, на які встановлюються максимальні роздрібні ціни, не може здійснюватися за цінами, вищими за максимальні роздрібні ціни, збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Отже, для таких суб’єктів господарювання акцизний податок нараховується в розмірі 5% на максимальні роздрібні ціни.
Таким чином, якщо на пачці зазначена максимальна роздрібна ціна, наприклад, 20,00грн., акцизний податок становитиме 1,00 грн., і ціна продажу для такого суб’єкта господарювання буде 21,00 грн.
Також нагадуємо, що паління шкодить Вашому здоров’ю. Полюбіть себе, бережіть своє здоров’я та вчасно киньте палити.

Т.Малій,  завідувач сектору торгівлі та споживчих послуг
виконавчого комітету Новокаховської міської ради