До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

ekologia

Цими днями відбулась нарада Новокаховської міської громадської організації “МАМА-86 Нова Каховка” присвячена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища.

Про це йдеться в повідомленні Херсонського обласного управління водних ресурсів.

На запрошення Новокаховської громадської екологічної організації  «МАМА-86-Нова Каховка», в нараді прийняла участь представник Каховського міжрайонного управління водного господарства, провідний інженер відділу водних ресурсів Стародубцева Л.В. Також на нараді розглядались питання щодо екологічного стану річки Кам’яниха та проведення конкурсу «Міжнародного Дня Дніпра».

Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.

Щорічне святкування цього Дня допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність в зміні відношення людини до природних ресурсів.

Водні ресурси – це природне богатство, тому їх збереження, відтворення та раціональне використання, розширює можливості та є пріорітетною складовою державної екологічної політики.

На нараді особливо відзначено, що людство  має берегти і раціонально використовувати  водні багатства, пам’ятати про те, що ресурси води не безмежні, тому людське  здоров’я і життя прямо залежать від її якості та кількості.

Всі повинні усвідомити, що зберегти природу в стані, придатному для життя людини, можливо  тільки загальними зусиллями населення всієї планети Земля.