До Всеукраїнського Дня працівників культури. Без коріння не ростуть сади!

А тим корінням, що дає життя нації, є культура народу, що формується з традицій, родинного тепла і ласкавих маминих слів. Саме хранителям культурного надбання українського народу були присвячені урочистості і концерти, які відбулись останніми днями по всій Україні. Не стала винятком  і Нова Каховка, де у міському Палаці культури 17 листопада на святковий концерт під назвою «Ті, що запалюють серця»  прийшли всі, хто захотів подарувати привітання працівникам культурної сфери міста.

У залі були присутні колишні працівники, бібліотекарі, педагоги музичної та естетичної шкіл виховання, музеїв міста та інші. Одним словом – представники тих закладів, що стали справжніми осередками духовних надбань і скарбів новокаховчан.

Зі сцени Палацу присутніх винуватців свята привітав міський голова Володимир Коваленко.

Також поздоровляли колег та вручали грамоти начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, директор Палацу культури Анатолій Лазарєв. Завітав на захід і керівник херсонського Благодійного фонду Ігоря Колихаєва Геннадій Лагута. І не лише з теплими вітаннями, а й подарунками –  пилососом і праскою.

В свою чергу, Наталія Зарудна подякувала усім, хто допомагає утримувати відповідні заклади, тримає у полі уваги творчі колективи. А найбільшу подяку уся творча родина новокаховської громади  висловлює керівництву міста, будівельникам, усім причтеним до здійснення їхньої мрії –  відновлення Палацу культури. Також не можна не відзначити  вагому підтримку працівників культурної ниви зі сторони  депутатів  міської ради,  слова подяки яким теж лунали зі сцени.

Усі привітання й нагородження супроводжувалися чудовими виступами, що подарували глядачам піднесений настрій. Дехто, виходячи з Палацу культури, навіть наспівував слова почутих відомих  композицій.