Добрі справи 10-ї школи

DSC_4313sd

Протягом  навчального року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради відбулося дуже багато добрих справ.  В Украйні чимало родин, дітей, солдат потребують нашої  участі та допомоги.

Саме тому, лише розпочавши новий навчальний рік, ми провели благодійну акцію «Подаруй теплу ковдру захисникам нашого міста». У рамках цієї акції ми зібрали теплі ковдри, консерви, крупи, чай, цукор, макарони, бинти та вату. І все це власноруч відвезли у лісову смугу, де знаходилась невеличка військова частина.

IMG_3012fdУ жовтні, січні та березні ми зібрали одяг, іграшки для дітей та дорослих, які потребують нашої допомоги та передали все це у Новокаховське товариство «Червоний хрест». Про один з таких візитів, навіть була інформація у онлайн газеті.

До Дня святого Миколая у нашій школі ми провели  благодійний ярмарок «Діти – дітям АТО». Усі зароблені кошти були подаровані дітям, які прибули до нашої школи із зони АТО. Разом з коштами, їхні родини, отримали м`які іграшки, яскраві дитячі книжечки та продуктові набори до Новорічних свят.

P1010429sdsГрудень був дуже врожайним на благодійність! Ми писали листи підтримки солдатам  та дітям АТО. Провели акцію «Різдвяне печиво для солдат»,  у рамках якої зібрали та передали консервацію, цукерки, солодощі нашим захисникам.

У березні ми знову запросили до школи волонтерів, тому що учні та батьки нашої школи зібрали домашню консервацію для солдат. Та на цьому наші добрі справи не закінчуються, бо ми вже розпочали підготовчий етап щорічної традиційної акції «Ветеран».

P1010417sd