Добровольці зупинили російську навалу – Андрій Гордєєв

Днями Херсонщину відвідав, напевне, найвідоміший волонтер і доброволець Дмитро Ярош. Про це губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Очільник Херсонської ОДА повідомив, що обговорив з Ярошем питання спільної роботи з підвищення рівня Територіальної оборони, розвитку держави, допомоги і реабілітації воїнів.

Також пан Гордєєв зазначив: “Саме для добровольців вислів: “Хто, якщо не я?”, – це не просто слова! Це кредо!!!

Сьогодні в нашій державі вперше відзначається День українського добровольця!
Саме добровольці зупинили російську навалу, і дали можливість відновити армію і озброєння!!!

Честь і слава українським добровольцям!!!”

 

Окрім того, прес-служба Херсонської ОДА оприлюднила привітання Андрія Гордєєва українським добровольцям:

“Навесні 2014 року наші герої-добровольці відбивалися від ворога ледве не голими руками! Не було бронетехніки, не було зброї, не був захищений наш повітряний простір, але все це не стало перепоною для боротьби. Своїм героїзмом вони рятували країну, поки українська армія повстала з руїн. Вшанування мужності і патріотизму та забезпечення збереження пам’яті загиблих героїв-добровольців є необхідним виявом вдячності та поваги з боку українського суспільства.

Високий рівень довіри народу є найкращою оцінкою добровольців, які взяли на себе відповідальність за майбутнє держави. Дякую вам за щоденну жертовність, неоціненний внесок у відродження Збройних Сил України! Витримки вам, наснаги, міцного здоров’я!
Слава Україні! Героям Слава!”