Дочекались: в Україні виготовляють серіал про власну армію, аби не пропагувати чужу

ГвардіяНайближчими днями на екрани країни вийдуть перші епізоди серіалу “Гвардія”. Це стовідсотково вітчизняний продукт, який телеканал «2+2» спільно з компанією «Президент фільм Україна» почав знімати ще в грудні 2014 року.

Творці серіалу на сайті телеканалу 2+2 розповідають: “Гвардія” – це історія про перших добровольців, які після кривавих подій на Майдані, відгукнулися на заклик записатися до лав Національної гвардії України. Різні за віком, соціальним статусом, сімейним станом, вони відправилися в тренувальний табір. Тут різношерстні, а іноді конфліктні хлопці повинні пройти школу справжнього бійця. Чи зможуть кадрові військові і новобранці, які ще вчора стояли по різні сторони барикад, стати єдиною командою, здатною захистити свою країну?”

“Гвардія” – це художня картина, проте в її основу закладені факти, що дійсно мали місце під час подій на Майдані та АТО. Це історія про справжніх героїв, що живуть серед нас.

Головний сценарист: Микола Рибалка (“Хайтарма”, “Двоє”, “Дот”, “Чемпіони з підворіття”, “Куплю друга” та ін). Режисер: Олексій Шапарев (“Київський торт”, “Ескімоска”, “Ціна Свободи” та ін.). Оператор: Анатолій Химич.

У головних ролях – Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Костянтин Шафоренко, Вано Янтабілідзе.