Дочекалися! Сільські вулиці засяяли світлом

Освітлення населених пунктів Дніпрянської селищної ради – подія, на яку чекали, про яку мріяли і значення якої важко переоцінити для громади. На щастя, дочекалися і минулого тижня на центральних вулицях Корсунки, Піщаного, Нових лагерів засвітились вуличні ліхтарі. 

Як розповів НК online голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий, система освітлення була змонтована і встановлена у вищевказаних населених пунктах ще у липні минулого року. І, задвалося б, все, справа за найменшим – підключенням. Та якраз таки воно і стало найскладнішим відрізком масштабної роботи. І почались митарства “колами” “Облеенерго” та інших профільних структур – процедури оформлення і погодження документації.  Анатолій Андрійович зазначає: радіє не менше за жителів, а то навіть і більше, оскільки світла на вулицях цих сіл не було ще за часів розпаду Союзу. Фінансування – за рахунок бюджету селищної ради.

В планах, за словами А. Білого, продовження мережі у Дніпрянах. Якщо ніщо не стане на заваді, до кінця року ліхтарі запалають на вулиці Вишневій (колишня Карла Маркса).

Поділились радістю від гарної новини і мешканці. На адресу сайту одразу ж надійшов лист зі словами щирої вдячності. “Це дуже вагома подія в житті всієї громади, – йде мова у листі. – Жителі Корсунки, Нових Лагерів та Піщаного висловлюють подяку голові ради Анатолію Білому та депутатам Дніпрянської селищної ради. Дякуємо за підтримку всім небайдужим. Разом ми зможемо все!”.