Дочекалися! В Обривці відкрився дитячий садок!

Изображение-525Сьогодні, 28  серпня,  сонячним ранком, у селі Обривка Новокаховської міської ради відбулася воістину визначна подія, на яку тутешні мешканці чекали майже 20 років. Нарешті у селі відкрився дитячий садок! Ця радість стала спільною абсолютно для всіх мешканців, від найменшого до найстаршого.
На новенькому подвір’ї сьогодні було гамірно й людно, мов у мурашнику. На урочисте відкриття зійшлося багато гостей, батьків, місцевих жителів. Привітати громаду Обривки завітали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, голова Райської сільскої ради Наталія Макарова, начальник відділу освіти Оксана Якубова, представники міського методкабінету, депутати сільради, а також спонсори й партнери, без підтримки яких цієї визначної події не відбулося б. Изображение-479«Кілька років тому мені сказали: як тільки в Обривку повернеться дитячий садок – село оживе. І ми з головою сільради Наталією Леонідівною поставили собі ціль: цей дитячий садок має бути, – зазначив міський голова Володимир Коваленко. – Сьогодні завдяки участі багатьох депутатів обох рад, працівникам будівельних організацій, батькам, небайдужим обривчанам, ми стали свідками визначної події. Це все заради дітей, адже саме вони – наше майбутнє. Нехай сюди щоранку поспішає малеча, нехай у цих стінах завжди лунають дзвінкі дитячі голоси, нехай тут панують мир, добро і злагода, в яких зростатимуть майбутні громадяни нашої країни». Изображение-551Гостей гостинно зустрічали завідуюча дитячим садком Тетяна Мосьпан та весь колектив дошкільного закладу, який нараховує, окрім керівника, 11 осіб. Не обійшлось і без творчих дарунків, які презентували місцеві художні колективи.Изображение-502Изображение-477
Изображение-516Ну, а головними на святі, звісно, були найменші його учасники – 24 малих щасливчики, які підуть у новий садок першими. Вони, напевно, не до кінця ще усвідомили, яка унікальна нагода їм випала, проте радощів своїх не приховували. Дітвора на правах господарів приймала подарунки від гостей, а їх було чимало.
Потім усіх чекала кульмінаційна мить – перерізання червоної стрічки. Изображение-617Изображение-620Одна мить – і всі опинились в охайному, світлому приміщенні, де все так і дихає новизною. Новенькі шафи, ліжечка, стенди, білосніжні простирадла, свіжопофарбовані стіни. Куди не кинь оком – всюди лад і новизна. В ігровій кімнаті на малечу чекав сюрприз: клоун Гоша та його помічник, які провели для дітей купу ігор та конкурсів.
Отож, від сьогодні у новокаховській системі дошкільних освітніх закладів стало на один заклад більше. Обривський дитячий садок «Барвінок», вже 21-й на території міської ради, відкриє двері малечі 1 вересня.
Пропонуємо чатачам переглянути фоторепортаж зі святкового відкриття.Изображение-484Изображение-468     Изображение-651Изображение-637 Изображение-639 Изображение-646 Изображение-649 Изображение-633