DOCU DAYS UA «дістався» Нової Каховки

доку8 грудня до Нової Каховки «завітає» щорічний мандрівний фестиваль Днів документального кіно про права людини, покликаний висунути на громадське обговорення питання дотримання основних прав і свобод людини в світі.

Заходи та презентації фільмів у місті триватимуть до 14 грудня. Координатори проведення фестивалю у Новій Каховці – молодіжна організація «Перспектива» (Оксана Бойчук), МО «Нова генерація» (Херсон). Провідною ідеєю цьогорічного фестивалю стала «Ідеорупція». Пройдуть цільові покази у навчальних закладах (загальноосвітні школи, ПТУ, технікуми) та відкриті – у центральній і юнацькій бібліотеках, на які запрошуються всі бажаючі. Також у рамках фестивалю заплановане проведення вуличної тематичної фотовиставки «Рік, який змінив Україну», захоплюючий квест «Доступне місто!», акція «Голос дитини проти домашнього насильства!». Кульмінацією заходу, за словами Оксани Бойчук, стане підписання колективного звернення українців в знак підтримки політичних в’язнів (від України – Олега Сенцова) та порушення перед світовою спільнотою питання щодо їх звільнення.
Локація основних заходів запланована на Площі сільських будівельників, навпроти «Юності». То ж запрошуємо всіх небайдужих долучитись до акцій та зробити свій внесок у розвиток демократії!