Долаємо перешкоди разом

seminar

Актуальним питанням для людей з інвалідністю є адаптація до соціального життя та подолання страху під час працевлаштування.

Як розповідають у прес-службі Новокаховського міського центру зайнятості, з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів та з метою привернення особливої уваги суспільства до проблем осіб з обмеженою працездатністю, в приміщенні Новокаховського міського центру зайнятості, спільно з представниками місцевого органу праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, 07 грудня поточного року, відбувся семінар за участю інвалідів на тему: “Долаємо перешкоди разом”.

У заходах взяли участь 18 осіб з особливими потребами. Актуальною проблемою сьогодення є забезпечення гарантій зайнятості осіб з інвалідністю. Процес працевлаштування, його ефективність значною мірою визначається зусиллями, наполегливістю у пошуках роботи.

В ході семінару представники місцевого органу праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду разом з учасниками розглядали актуальне питання професійної самореалізації на ринку праці у сучасних умовах, надали інформацію про стан ринку праці та перспективи його розвитку. Кожна особа з особливими потребами отримала інформацію щодо соціального захисту інвалідів в Україні.