Допомога роботодавцям з часткового безробіття

Як повідомляє відділ інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості, з початку травня поточного року в Україні працює програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину.

За словами директора обласного ЦЗ Євгенія Єрашова, програма надання допомоги з часткового безробіття роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва у першу чергу забезпечить збереження робочих місць та надасть поштовх до їхньої економічної активності. В області проводиться відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота.

«Станом на 15 травня 2020 року на Херсонщині виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю 209 роботодавців, це дозволить здійснити виплати більше 3100 працівникам. До центрів зайнятості в області вже звернулося 181 роботодавець для отримання виплати допомоги 2600 працівникам, – зазначив Євгеній Єрашов. – Закликаємо всіх роботодавців, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості».

167 пакетів документів роботодавців вже передано до обласного центру зайнятості для прийняття відповідних рішень, які дозволять надати таку допомогу 2700 працівникам.

До речі, умови та покрокова інструкція надання допомоги по частковому безробіттю розміщені на офіційному сайті та сторінці у ФБ Херсонського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо: 28 квітня 2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, Постанова КМУ від 22.04.2020 № 306.