Допомога військовим потрібна завжди!

Новокаховчани продовжують допомагати українській армії. Учасники громадського формування «Ніхто крім нас» (голова В. Арнаут), в. о. керівника волонтерського центру «Південний регіон»  Руслан Агаєв, за  підтримки депутата обласної ради Миколи Ставицького, а також херсонських і місцевих підприємців, днями відвезли партію допомоги бійцям 79-ї десантно-штурмової бригади, якраз напередодні ротації  до зони АТО.

«Близько місця тому до нас надійшов запит з проханням допомогти. Багатьох хлопців знаємо особисто. У 79-й бригаді і  я  проходив контрактну службу, – розповів «НК online» Руслан Агаєв. – У лавах ДШБ  служать  новокаховчани. Тож в  подальшому будемо підтримувати співпрацю. Військовим були надані саме ті речі, про які вони просили, оскільки у зоні проведення АТО без цього не обійтись: паливно-мастильні матеріали, плівка, монтажна піна, цвяхи та інші господарчі матеріали. Також ми не могли не порадувати солдат смачними гостинцями – солодощами від пекарні «Райський хліб» (Олег Цистов), водою, печивом та консервами від ФОП Сергія Кравченка».

Їм, а також підприємцям  Юрію Власову («Властелін»),  Роману Шурхану, Валерію Романкіну, Сергію Бабаніну, Олексію Левіну (Херсон)  військові висловлюють своє щире спасибі.

Допомога армії  потрібна завжди, не забуваймо про це!