Допоможіть врятувати маму!

28 травня та 3 червня у новокаховському Палаці культури за участі танцювальної школи Life in Dance відбулися благодійні спектаклі.

Повні зали глядачів із завмиранням серця спостерігали не просто виставу, а оду життю. «Упав – вставай і продовжуй свій шлях!», – досі лунає в голові. Діти, організатори, керівники на чолі з головним хореографом-постановником Дарією Барансатою доклали неабияких зусиль, щоб подарувати надію на життя багатодітній родині.

У народі говорять: незамінних людей не буває. Може й так, та не тоді, коли мова йде про матір. Так, у одній з родин Нової Каховки сталася біда: у молодої мами трьох діток діагностували злоякісний процес. В Україні обстеження затягнулося. В результаті : фолікулярна неходжкінська лімфома, 4 стадія, яку встановили білоруські лікарі. Родина не втрачає надії, але на лікування потрібні великі кошти, які важко швидко зібрати. Попереду численні курси хіміотерапії, що повторюються кожні три тижні. Сім’я вимушена звернутися за допомогою до всіх небайдужих людей, організацій, благодійників. Будь-яка участь сьогодні дуже важлива.

Усім, хто уже відгукнувся, знайомим і незнайомим, хто підтримує і надихає у боротьбі за життя, родина висловлює щиру вдячність. Творіть добро і вірте в  дива!

№ картки Приватбанку 4149497811857400 (Криштопа Світлана Анатолїівна)