«Дорога до життя». Благодійний концерт  у Новій Каховці (Фото, відео)

Вчора, 13 березня, у Новій Каховці відбувся гала-концерт міського етапу Всеукраїнського конкурсу військово-патріотичної тематики «Оберіг».

Учасники та переможці міського етапу кункурсу подарували присутнім незабутні емоції. Захід  відбувся в рамках благодійної акції «Дорога до життя», яку проводить Благодійний фонд «Нова Каховка» (Н. Безп’ята, О. Ходорковська).  Нагадаємо, усі зібрані кошти від продажу квитків будуть спрямовані на допомогу тяжко хворій новокаховчанці Анні Улітич, яка невпинно бореться за життя заради своїх двох маленьких діточок.

Не раз  виступи юних талантів змушували битися серце частіше, тамувати подих, витирати сльози з обличчя. Завдяки глибокому проникненню у сенс творів, митцям вдалося передати справжні, не фальшиві відчуття та емоції.

По завершенню концерту молодь та всіх присутніх у глядацькій  залі привітав міський голова Володимир Коваленко.

«Зараз ми вийдемо з цієї зали, розбіжимося, заклопотані безкінечними щоденними справами. А за ці півтори години  ми побачили набагато більше, – наголосив він. – Тут все було щире, чисте, справжнє. І я щиро радію з того, що ви, молоді громадяни нашої держави, цікавитеся її історією, шануєте її культуру і традиції, шанобливо ставитеся до символів, мистецьких надбань.  Це і є основна мета заходу. Занадто вже зачерствіли наші душі, збайдужіли.  Дуже багато злоби, образ живе в людських серцях. А пісня, художнє слово, музика – це те, що нас об’єднує. Допомагають згадати, що ми – люди, яких Господь наділив здатністю любити, радіти, прощати». Мер подякував усім, хто не пошкодував часу, придбав квиток і завітав  на захід, та у такий спосіб допоміг родині хворої, а також організаторам концерту, керівникам колективів, БФ «Нова Каховка» в особі Олени Ходорковської яка зі сцени висловила вдячність усім небайдужим.

І ось  найочікуваніша мить – церемонія нагородження. Грамоти керівникам та їхнім талановитим підопічним вручили міський очільник  Володимир Коваленко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, голова журі конкурсу, заслужений працівник культури України Володимир Власенко, а також члени журі Надія Рєзнікова, керівник ансамблю «Таврія» і заслужений працівник культури України, директор МПК Анатолій Лазарєв. Крім того, кожен з учасників отримав грошову винагороду за свої старання та творчу працю.

Ось вони, імена переможців конкурсу «Оберіг».

Перші місця вибороли:

Катерина Бондаренко, НКПТ (керівник Антоніна Матвієнко)

Вокальний ансамбль «Перлини майбутнього», БДТ (Олександр Гребенюк)

Хореографічна студія «Шаг» НКПТ (Олександра Кучинська)

Софія Калан, БДТ (Ольга Ганжа)

Кирило Доценко, агроколедж (Людмила Усачова)

Поліна Данилевська, дитяча школа мистецтв (Олена Черняєва)

Другі місця посіли:

Юлія Тарабанова, БДТ (Ольга Ганжа)

Ганна Бубнова, НВК №2 (Павло Осипенко)

Танцювальний колектив «Іскра», НКПЕТЛ (Євтіхова Сніжана)

Марія Глушакова, Таврійський БК (Олександр Гребенюк)

Анастасія Христян, БДТ (Ольга Ганжа)

Треті місця:

Колектив народного танцю «Лілея», Корсунська школа (Олена Кухарчук)

Дует Нікітіна Валентина, Бурмак Віталій, НКПЕТЛ (Валентина Нікітіна)

Маргарита Муковська, НКПК (наталія Дуганова)

Любов Павленко, ЗОШ №4 (ольга Тищенко)

Яна Павлівська, НВК №2 (Павло Осипенко)

Валентина Нікітіна, НКПЕТЛ

Вокальна студія «Magic voice», НКПК (Ігор Гурбін)

А завершився концерт на оптимістичній та життєствердній ноті:  всі разом  на сцені заспівали пісню про рідну Україну.