“Дорога в майбутнє пролягає через минуле”. Учні школи №3 вшанували пам’ять жертв голодомору

Голодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся, вдивляючись у ті страшні роки.

Цими днями  згадували одну з найстрахітливіших і найсумніших подій не тільки в нашій, а й у світовій історії – Голодомор 1932-33 років.

В ЗОШ №3  26 листопада  учні 10-го та 11-го класів разом з вчителем історії Склейновою О.В., провели конференцію «День вшанування пам’яті жертв Голодомору». Озвучені факти, історичні свідчення нікого не залишили байдужими: від адміністрації школи до учнів, присутніх на заході. Олександра Володимирівна, підводячи підсумки заходу, наголосила, що дорога в майбутнє пролягає через минуле. Необхідно осмислювати власне минуле, зрозуміти його і не повторювати помилок.

27 листопада відбулась єдина виховна година, присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні.IMG_0113

 Бібліотекар школи Тесленко Т.В. підготувала викладку книг « Пам’ять людська не забуде повік».

Голодомор став найбільшою катастрофою в історії українського народу та людства загалом. Ми не в змозі повернути втрачені життя – та пам’ятати про трагедію повинні!
IMG_0115 IMG_0118