Дорогі читачі!

Вітаємо вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Лічені години відділяють нас від нового етапу в житті кожного – нових сподівань, нових завдань, мрій та звершень.
Ми зичимо усім, аби це символічне оновлення подарувало вам реальні зміни на краще завдяки зусиллям, копіткій та натхненній праці, невтомним прагненням та самовдосконаленню.

Рік, що минає, безумовно, був сповнений різними моментами та подіями. Був насиченим він і для нашого видання. 366 днів, без жодного вихідного, ми оприлюднювали  для вас найсвіжіші та найактуальніші  новини, повідомляли про важливі рішення в житті місцевої громади, сповіщали про нагальні новини в області та країні, дарували настрій і позитив яскравими фоторепортажами зі свят. Ще один рік роботи дозволив нашому виданню ствердити свій авторитет, підвищити рейтинги, а головне – вкотре виправдати довіру та сподівання читачів. Ми вдячні усім, хто допомагає нам, адже НК Online – це велика творча родина, що об’єднує медіа- та веб-фахівців, кореспондентів, експертів, дописувачів, читачів.

У новий рік сайт НК Online йде з кардинальними оновленнями, з новими ідеями та проектами, якими ми неодмінно порадуємо вас.

Щиро зичимо кожному щастя, успіхів у всіх починаннях, міцної віри в свої сили, незгасимої надії на краще та безмежної любові! Нехай вас оточують тепло і злагода. І нехай у кожній оселі  панують добро, порозуміння та мир! Бажаємо  витримки, сил і здоров’я  нашим захисникам, які виборюють для всіх нас сьогодні можливість радіти життю на мирній землі. Нехай мрії кожного здійсняться, а в нашій Батьківщині запанує мир! Залишайтеся з нами! Зі святами!

 

Колектив видання НК Online