Дорогі наші дороги

Новокаховський ВП ГУНП в Херсонській області інформує, що після закінчення зимового періоду на проїзній частині доріг загального користування та вулицях населених пунктів утворилась значна ямковість, а на деяких ділянках покриття проїзної частини практично повністю зруйноване.

Вищезазначене призводить до значних збитків власників транспортних засобів. Крім того, з метою об’їзду перешкод, у вигляді зруйнованих ділянок доріг, водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні ситуації.

У зв’язку з цим на виконання вимог Законів України «Про Національну поліцію», «Про дорожній рух» з метою приведення вулично-дорожньої мережі Херсонської області в  придатний для руху транспортних засобів стан, працівниками територіальних підрозділів ГУНП в Херсонській області, спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій було проведено позапланове обстеження доріг Херсонщни.

За результатами зазначених обстежень було встановлено, що на території Херсонської області понад 500 км. доріг державного значення уражено ямко вістю, площа якої складає 45260 кв/м. Понад 1100 км. доріг, вулиць населених пунктів майже не придатні для руху транспортних засобів, де площа, площа ямковості складає 50330 кв/м.

Вжитими заходами реагування, відносно посадових осіб дорожніх і комунальних організацій, відповідальних за утримання вулично-дорожньої мережу, було винесено 19 постанов за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі та вручено 37 вимог-приписів на усунення виявлених недоліків.