Досі не визначилися з майбутньою професією? Тоді вам до ХНТУ!

ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 051 «ЕКОНОМІКА»

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

Кафедра економіки і підприємництва здійснює підготовку фахівців за спеціалізацією «Економіка підприємства» освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст, магістр.

Економіка підприємства – найбільш універсальна економічна спеціальність, яка дає можливість оволодіти прийомами і методами ефективного ведення бізнесу забезпечення його розвитку та конкурентоспроможності.

Приходьте на «Економіку підприємства» та отримайте диплом економіста європейського зразка! Економіст – людина, від якої залежить майбутнє підприємства, яка бачить його перспективи й може виявляти недоліки і слабкі місця в його діяльності, знає способи та методи їх усунення. Саме він задає вектор руху спільних зусиль усіх робітників підприємства, правильно розставляє пріоритети і цілі для отримання максимального прибутку з найменшими витратами.

Фахівці з економіки підприємства

можуть працювати на посадах:

  • бакалавр: ревізор з виробничо-технічних і економічних питань, помічник керівника підприємства, адміністративний помічник, технік: з підготовки виробництва, з планування, з обліку, з праці, з нормування праці; хронометражист, організатор з постачання, організатор із збуту, організатор з персоналу,  асистент економіста-демографа, асистент економіста-статистика, організатор діловодства, інспектор лаборант наукового підрозділу;
  • магістр: економіст; експерт (консультант) із зовнішньо-економічних питань; економіст обчислювального (інформаційно-обчислювального) центру; консультант з економічних питань; економіст з фінансової роботи; економіст з бухгалтерського обліку й аналізу господарської діяльності; відповідальний працівник банку; економіст з договірних і претензійних робіт; економічний радник; радник (органи державної влади); економіст: з ціноутворення; з планування; з матеріально-технічного забезпечення; зі збуту; професіонал з інноваційної діяльності; фахівець з ефективності підприємництва; фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку; фахівець з державних закупівель; консультант (в апараті органів державної влади, виконкому); науковий співробітник (економіка); викладач навчального закладу; методист з економічної освіти; оглядач з економічних питань та ін.

Сертифікати ЗНО, необхідні для вступу: математика; українська мова та література; історія України або іноземна мова або географія на вибір.

 

Запрошуємо отримати вищу освіту випускників коледжів та технікумів різних спеціальностей за скороченим курсом

 на денній або заочній формі навчання на умовах бюджетного або контрактного фінансування  без сертифікату ЗНО.

 

73008, вул. Бериславське шосе, 24,

І корпус ХНТУ, аудиторія 302, кафедра економіки і підприємництва

Телефон для довідок: (0552) 32-69-82

E-mail: kafekon@ukr.net, kafekon@kntu.net.ua

 

НАША СПЕЦІАЛЬНІСТЬ БАГАТОПРОФІЛЬНА –  ВОНА ЗАТРЕБУВАНА ЗАВЖДИ И ВСЮДИ!  ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!реклама-2016-ХНТУ