Досягнення новокаховчан на обласних змаганнях

plyagn_voleyb150
З 30 по 31 травня 2015 року в м. Херсоні на майданчиках Гідропарку управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з Асоціацією волейболу та пляжного волейболу Херсонської області проведений чемпіонат області з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 2002 року народження і молодше, в якому взяли участь 11 дівочих та 11 юнацьких команд з міст Херсона, Нової Каховки, Цюрупинського та Голопристанського районів.
.
Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
.
У змаганнях серед дівчат перемогли представниці с.Чулаківки Голопристанського району Круглик Юлія та Шаповалова Христина (тренер Якубовський Б.Т), другою стала команда дівчат с.Брилівка Цюрупинського району Саніна Софія та Подопригора Аделіна (тренер Вінніков О.В.), третьою – команда дівчат м.Херсона Сопочева Світлана і Куліда Катерина (тренер Шкільнюк І.В.).
.
У змаганнях серед юнаків перемогу здобули Бойко Олександр та Бойко Євген з м.Нової Каховки (тренер Бойко Г.М.), другими були Джуль Микола та Дудченко Олександр з с.Виноградове Цюрупинського району (тренер        Джуль П.О.), третіми – Щербинський Дмитро і Ковтун Ігор з м.Нової Каховки (тренер Бойко Г.М.).