Довгобуд у Таврійську по Вокзальній, 80 здадуть новоселам у жовтні 2018 року

Проінспектовано хід будівництва нових багатоквартирних житлових будинків у Таврійську та Бериславі25 червня, директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Дмитро Бутрій проінспектував хід будівництва нових житлових багатоповерхових будинків у місті Таврійськ і Берислав.

Цей прект реалізується у рамках Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» протягом 2018-2020 років (Указ Президента України від 27.03.1998 року №222/98).

Нове житло отримають працівники соціальної сфери, співробітники поліції, медики, діти-сироти. Попередня вартість одного квадратного метру житла складатиме 7 тисяч грн.

Фінансування будівництва проводиться за рахунок кредитних ресурсів фонду «Власний дім», який наповнюється за рахунок обласного, місцевого бюджетів і власних коштів громадян.

Здача в експлуатацію будинків запланована вже на жовтень цього року.

Наразі в обох будинках проводяться роботи зі встановлення опалювальних котлів, благоустрою прибудинкових територій і підведення комунікацій.

Джерело: сайт Херсонської ОДА

Наша довідка: Недобудова житлового п’ятиповерхового будинка у Таврійську по вулиці Вокзальній, 80 стоїть у такому вигляді (дивись на фото) більш ніж 25 років.