Довкола Новокаховської гімназії встановлюють паркан

 Як приємно одного разу впевнитися в тому, що давні бажання  здійснюються. Таким  для декількох поколінь новокаховських гімназистів, адміністрації закладу та вчителів була огорожа навколо території школи.

Через відсутність паркану територія навчального закладу перетворилася в звичайний прохідний двір. Тут могли й мопеди проїхати через спортивний майданчик під час уроку фізкультури, й сердобольні власники собак вигулювати своїх «культурних» песиків, які слідили там, де граються учні молодших класів. Та й взагалі, всі жителі мікрорайону ходили навпростець через футбольне поле, коли там проводилися уроки чи тренування з учнями.

І ось, нарешті, така приємна несподіванка: директор громадської організації «Новокаховський тенісний клуб «Смеш»», що розташований на території гімназії, Віктор Борідко  віднайшов кошти для встановлення нового паркану по периметру подвір’я гімназії. І роботи вже ведуться, частина паркану встановлена!

Колектив учителів, адміністрація, батьки і учні навчального закладу висловлюють щиру вдячність Віктору Миколайовичу за такий щедрий подарунок, який коштує немало. Побільше б місту таких турботливих  людей! Можливо й проблеми б вирішувались швидше і не накопичувались невирішені питання.