Довженківці святкують

Приводів для свята у Новокаховської школи №1, що носить ім’я славетного письменника і кінорежисера Олександра Довженка, сьогодні одразу кілька. По-перше, школа відзначає 63 річницю заснування. Цей освітній заклад – ровесник Нової Каховки. По-друге, сьогодні «новобранців», цьогорічних першокласників, урочисто посвятили у довженківці. Школярі давали клятву та отримували емблеми. А ще так склалося, що саме на вересень припав День народження класика. Тож святкуючи, учні і вчителі не оминули увагою і цю важливу дату. Нагадаємо, 10 вересня відзначалася 121-а річниця з дня народження Олександра Петровича Довженка.Изображение-039 Традиційно, вся школа вишикувалась біля пам’ятника митцю. Після урочистого винесення штандарту школи присутні виконали Гімн України, а згодом – гімн довженківців. Изображение-025Присутніх привітали директор школи Олена Зуйко, радник міського голови Вадим Мерзлов та інші гості. Изображение-017Изображение-071Изображение-051Олена Миколаївна у виступі згадала про досягення відомих випускників школи, серед яких знана у світі тенісистка Ангеліна Калініна, що завершила школу цього року, старший лейтенант Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Андрій Вашкур, який знаходиться в зоні АТО з минулого року, нагороджений орденами  “За мужність” та  “Народний Герой  України”, випускник 2005 року та інших.
Під час урочистої лінійки нагороди отримали спортсмени школи, які взяли активну участь у проведенні Дня фізичної культури і спорту і посіли призові місця у загальношкільних та міських змаганнях. Директор школи підкреслила, що усі досягнення закладу не лишаються поза увагою і приносять свої плоди. Так, цього року завдяки допомозі міської влади, відремонтована спортивна зала, встановлений тепловентилятор. Тож тепер спорстмени зможуть займатися улюбленою справою у теплі та комфорті.
На завершення дітям побажали успішного навчального року, нових досягнень, примноження традицій, аби й надалі з гідністю носити почесне звання довженківців.
  Изображение-020  Изображение-046Изображение-009    Изображение-076 Изображение-082