“Довженківці” відзначили 80-річницю Дня народження Бориса Олійника

 Є люди, які в історії України посідають унікальне місце. Без них наше життя, українська дійсність, майбутнє держави просто неможливе. До славетної когорти таких особистостей по праву належить унікальний поет-лірик, поет-громадянин, поет-шістдесятник, велет духу і національної ідеї, академік Національної академії наук України, Герой України – Борис Олійник, який відзначає 22 жовтня свій 80-річний ювілей.1

 Про сучасного митця, яким пишається вся країна, мають знати наші діти.

Днями  в Новокаховській школі № 1 відбулися  заходи до відзначення 80-річчя з Дня народження Бориса Олійника. Вчителі української літератури провели для учнів 5-11 класів  літературні п’ятихвилинки, бесіди,  на яких було наголошено на основних віхах  життя Б.Олійника. З нагоди цієї знаменної дати на уроках української літератури учні 9-Б класу (вчитель Романович І.В.) продекламували найулюбленіші рядки  патріотичної та філософської лірики Бориса Олійника. Були представлені учнівські презентації за  творчостю українського поета. Особливий акцент був зроблений  на його досягненнях і   значному внеску у розвиток української літератури, культури та політики. Учитель Романович І.В. виготовила стенд до 80-річчя Героя України Бориса Ілліча Олійника. Учні школи мали змогу оглянути книжково-ілюстративну виставку «Б’ють у крицю літа».

Без віршів і поем Бориса Олійника не можна уявити нашої  сучасної української поезії. Діти мають виховуватися на найкращих прикладах та знати, що поряд живуть люди, на яких можна рівнятися.
2 3