Друге життя Дніпрянського Будинку культури

Нещодавно в Дніпрянах відбулася визначна подія, на яку місцеві жителі чекали не рік, не два, і навіть не десять. Для дніпрянців гостинно відкрив двері оновлений Будинок культури. Відкриття нікого не залишило байдужим. Радісні посмішки та щасливий блиск у очах свідчив і про захоплення, і про здивування, і про неймовірну радість від відкриття цього храму культури.

З відкриттям  присутніх вітали міський голова Володимир Коваленко,  селищний голова Анатолій Білий, генеральний директор  ПрАТ «Фірма «Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа, настоятель Свято-Введенського храму отець Віктор, депутати Новокаховської міської ради Лілія Микитенко, Олександр Афанасьєв, вихованці дитячих садків «Колобок» та «Віночок», депутати Дніпрянської селищної ради, творчі колективи Корсунського, Піщанського, Новолагерського клубів.

Звичайно, що урочистості не обійшлись без яскравих виступів головних у відновленому закладі героїв –  творчих колективів БК.

Жителі Дніпрян безмежно вдячні всім, хто допоміг у проведенні ремонтів та  робіт з реконструкції. Особливі слова подяки: меру В. Коваленку, депутатським корпусам Новокаховської міської і Дніпрянської селищної рад, депутатам Л. Микитенко, С. Хоменку, О. Афанасьєву, колективу сумлінних та працелюбних будівельників ПрАТ «Фірма «Херсоноблагробуд» на чолі з А. Подофою, працівникам Будинку культури.

Сподіваємося, що оновлений Дніпрянський Будинок культури стане осередком культурного життя та творчого розвитку для жителів Дніпрян! Ласкаво просимо!